Про групу

Katsuba Corporation – це найбільша багатовекторна корпорація, яка має за основну мету розвиток підприємств, що потребують комплексної реструктуризації. Шляхом інвестування та впровадження нових методик менеджменту ми допомагаємо бізнесу надійно зайняти своє місце на ринку.

За 15 років роботи Katsuba Corporation напрацювала неабиякий досвід в ефективному розвитку компаній різного профілю: заводи і підприємства з виробництва товарів і послуг, центри логістики, готелі і т.д. Ще одним вектором діяльності Katsuba Corporation є нерухомість.

Наша місія - підняття економіки країни шляхом комплексної реструктуризації підприємств різного профілю, що потребують розвитку.

Що ми пропонуємо?

Katsuba Corporation проводить заходи з будівництва та інвестування в нерентабельні підприємства для підвищення ефективності їх діяльності, а також бере активну участь у розробці стратегії розвитку компанії та ефективного керівництва нею. Крім цього, корпорація спеціалізується на віддаванні в оренду нерухомості. Загальна площа комерційної нерухомості, що здається в оренду, становить близько 73 000 кв.метрів.

Наші цінності

 1.Висока якість товарів і послуг. Все, що ми робимо – робимо для людей, тому намагаємося робити продукт, якій відповідає усім стандартам європейської якості.

 2.Профессіоналізм. Katsuba Corporation – це більше ніж 500 кваліфікованих співробітників з великим досвідом роботи і прагненням до професійного розвитку.

 3.Відкритість і чесність. Ми завжди відкриті для співпраці і чесні у відносинах зі своїми партнерами і клієнтами.

 4.Відповідальність. За все, що ми робимо, ми несемо відповідальність.  Перед нашими співробітниками, партнерами і перед суспільством у цілому.

На сьогодні Katsuba Corporation – це більше десяти  рентабельних і прибуткових підприємств, які задовольняють потреби суспільства і ринку в цілому. І ми готові рухатися далі, щоб підіймати економіку країни!