Власник фінстартапу Олександр Кацуба вручає різдвяні знижки на кредити
лист 27
Власник фінстартапу Олександр Кацуба вручає різдвяні знижки на кредити

Ініціація українського проекту Credit365 стала наслідком засвоєння європейського досвіду. Старий світ кілька років тому познайомився з системою онлайнових позик. Сьогодні європейці беруть і повертають кредити згідно з законом про електронну комерцію.

В Україні прийняття цього пакту вже протягом декількох років очікують інтернет-підриємці. Хоча це дещо гальмує процес розвитку комерційних ресурсів у мережі, бізнесмени продовжують заповнювати всесвітню павутину прогресивними проектами. Так, об'єднавши активи в листопаді 2013 року, латвійський і український бізнесмени – Ронадьд Гуламі та Олександр Кацуба, запустили фінансовий стартап Credit365, який активно заявив про себе.

Суть проекту нагадує принцип роботи 3D-принтера. Тільки з поправкою на те, що гроші не матеріалізуються, а потрапляють одразу на українську банківську карту клієнта. Зареєструвався, натиснув кнопку, замовив «гроші» – і процес пішов. Через 15 хвилин можна вирушати за покупками з Visa або Mastercard.

 

З'ясувалося, що Сredit365, як цифрова версія банків або ломбардів, отримала позитивний відгук від користувачів мережі. Програма значно заощаджує час, не вимагає поручителів або застав і навіть пропонує бонуси.

Нещодавно, стартувала акція «Програма лояльності «-40%». для постійних користувачів послуги Олександр Кацуба передбачив «зростаючу» знижку. З замовленням четвертої позики передбачається початкова знижка в 15%. Кожна наступна позика зменшує відсоткову ставку за кредитом на півтора відсотка. Максимальна сума накопичення за знижкою – 40%.

“Таким чином, Credit365 – система, заснована на ґрунті європейської практики, стала першим у своєму роді сервісом на українському ринку мікрокредитів” - , коментує власник проекту Олександр Кацуба.