Робота в окрузі
квіт 08
Робота в окрузі

Наприкінці березня народний депутат України Володимир Кацуба присвятив весь свій вільний час виборцям та напруженій роботі у окрузі. Першочергово депутат ініціював зустріч, на яку були запрошені голова Дергачівської районної ради, міський голова, керівники установ соціальної сфери району, представники громадських організацій.

Метою зустрічі стало обговорення плану основних заходів, які традиційно протягом багатьох років проходять на території Дергачівського району і знаходяться під особистим патронатом та підтримкою депутата. Володимир Михайлович вислухав думку кожного, жодна пропозиція чи зауваження, проблема чи прохання не залишилася поза увагою депутата. Наприкінці наради був сформований чіткий план дій на основі традиційних заходів та ідеях нових проектів.

Депутат зазначив, що у всіх присутніх є одна спільна задача - об’єднуючи зусилля, продовжувати спільні проекти і заходи, заради благополуччя та добра мешканців Дергачівського району. Необхідно сформувати загальний клімат, який будуть відчувати люди і розуміти, що ми працюємо виключно заради  добробуту усієї громади.

Наступним етапом роботи депутата у окрузі стали робочі поїздки до Полівської та Токарівської сільських рад, Прудянської, Малоданилівської селищних рад та до міста Дергачі.

У ході зустрічей Володимир Михайлович віддавав перевагу соціальним закладам та вивченню їх проблеми, які у своїй більшості схожі, а тому потребують системного вирішення. У Прудянській селищній раді депутат зустрівся із колективом ради та провів бесіду з селищним головою Світланою Кучеренко. Під час спілкування було обговорено ряд важливих питань, як соціального характеру, так і питання благоустрою та життєзабезпечення селища. Обумовлені і подальші спільні плани роботи на майбутнє. У ході візиту Володимир Михайлович також відвідав школу та дошкільний навчальний заклад, поспілкувався з керівниками, відзначивши пріоритетні питання, направлені на покращення умов для навчання дітей, які потребують вирішення та уваги депутата.

Відвідавши Полівську сільську раду, Володимир Кацуба ознайомився з ходом будівельно-ремонтних робіт приміщення під дошкільний навчальний заклад. «Треба інвестувати в дітей, підтримувати майбутнє, це дуже важливо і відповідально», - зазначив депутат.

Також він щиро підтримав ініціативу сільського голови Інги Токаренко, відзначивши її прагнення до розвитку територій та створення умов для комфортного життя громадян. «Це яскравий приклад того, що коли є бажання, заходяться і можливості», - наголосив Володимир Михайлович Кацуба і зі свого боку пообіцяв всебічну підтримку та допомогу у цьому напрямку.

Наступним пунктом робочої поїздки була Токарівська сільська рада, де депутата зустріла новообрана голова сільської ради Наталія Омельченко. У ході розмови нею були озвучені актуальні та поточні питання і власний план роботи у напрямку розвитку території. Не обійшлося й без обговорення болючих питань. Та, незважаючи на те, що попереду кропітка і нелегка робота по їх вирішенню, оптимістичний та завзятий настрій голови ради, дає надію на позитивний результат. А Володимир Кацуба відчуваючи, активну громадську позицію, готовий сприяти та підтримувати корисні для мешканців справи.

         Продовжуючи роботу у своєму виборчому окрузі, народний депутат України відвідав колектив Малоданилівську селищну раду та поспілкувався з молодим новообраним головою ради Олександром Гололобовим. Обговоривши проблемні питання, які вкрай турбують мешканців селища, а саме система водопостачання та каналізаційних споруд, Володимир Кацуба зазначив, що це вкрай важливий пласт роботи, який потребує кропіткої та наполегливої праці. Дав декілька корисних та вагомих порад новообраному очільнику селища.

         У рамках робочої поїздки, народний депутат оглянув і будівництво нового заводу ТОВ «АТ Біофарм» у м. Дергачі, який буде відповідати міжнародним стандартам та планує розпочати свою роботу восени цього року. У процесі огляду приміщень та обладнання, відмітив, що будівництво сучасного підприємства добре позначиться на економічному розвитку  міста та  дасть можливість створити нові робочі місця.

         По завершенню роботи у окрузі та підводячи підсумки тижня, Володимир Кацуба зазначив, що робота депутата у окрузі, спілкування із громадянами певної місцевості є надзвичайно корисним та плідним. Саме під час таких зустрічей, обміну думками, депутати всіх рівнів мають виробляти стратегію своєї роботи та сприяти вирішенню актуальних питань громадян.

 

Александр Кацуба, Сергій Кацуба, Володимир Кацуба.

 

Ви маєте змогу ознайомитися з нашими підприємствами абопочитати новини