Почути кожного…
квіт 04
Почути кожного…

Наприкінці напруженого тижня роботи у виборчому окрузі народний депутат України Володимир Кацуба провів особистий прийом громадян у приміщенні Дергачівської міської ради.

Мешканці мали можливість поспілкуватися із депутатом та звернутися по допомогу у вирішенні особистих питань. У ході прийому було розглянуто  ряд питань, пов'язаних із соціальними і сімейними проблемами, питаннями працевлаштування, права власності на землю, на майно тощо. Зверталися до народного депутата і з проханням щодо надання юридичних консультацій.

Так, на прийом к Володимиру Михайловичу прийшла пенсіонерка, якій необхідно надати фахову юридичну допомогу з питання переоформлення паперів на право власності будинку. Питання було вирішено миттєво, шляхом запрошення спеціаліста у сфері зазначеного питання. Заявниці на місці була надана фахова консультація та допомога.

Певні питання були більш болючіші. Кожного, хто побував на прийомі народний депутат уважно вислухав, поспілкувався. Комусь, допоміг порадою, дехто отримав конкретну допомогу. На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та корисні рекомендації, а ті питання, що потребують детальнішого вивчення та направлення депутатських запитів, Володимир Кацуба взяв під особистий контроль.

Александр Кацуба, Сергій Кацуба, Володимир Кацуба.

 

Ви маєте змогу ознайомитися з нашими підприємствами або почитати новини