лют 18
"Народні питання" Володимира Кацуби

Народний депутат України Володимир Михайлович Кацуба входить  до складу Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Саме на засіданні цього комітету 10 лютого розглядалося  питання  «Про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2015 році».  Під час   засідання комітету,  Володимир Михайлович взяв активну участь в обговоренні економічних  проблем, які  існують в Україні.

Під час дискусії, Володимир Михайлович задав  Міністру енергетики та вугільної промисловості  України  Володимиру Демчишину  ряд «народних питань». Адже будучи мажоритарником , він запитував саме про те, що турбує звичайних людей, а зокрема, як боряться з корупцією у міністерстві та  які фінансові результати діяльності в галузі, що зроблено для збільшення генерації електроенергії та видобутку вугілля, а також які плани залучення  інвестицій у галузь.

Володимир Кацуба, захищаючи інтереси простих громадян, також хотів отримати інформацію від нинішнього уряду  про конкретні кроки та  дії, щодо  зниження  тарифів для населення.

Александр Кацуба, Сергій Кацуба, Володимир Кацуба.

 

Вы можете ознакомится с нашими предприятиями или почитать новости