Мужність і біль Чорнобиля. Відзнаки героям.
трав 25
Мужність і біль Чорнобиля. Відзнаки героям.

Нещодавно пройшли роковини Чорнобильської  трагедії. З кожним роком героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС  стає все меньше. І чомусь, про подвиг цих героїв згадують лише напередодні цієї сумної дати, але є і  винятки з правил. Наприклад,  народний депутат України Володимир Кацуба постійно дбає та допомагає чорнобильцям та їх сім’ям.  

І кращим підтвердженням цьому є слова голови Дергачівської громадської організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Олександра Праско: «Наша організація діє з 2003 року.  Налічує 564 чоловік, із  них 224 ліквідатора  I категорії та 260 ліквідаторів II категорії, а  також 65 вдів.  Ніхто, звичайно, не скаже, що нам зараз легко жити. Але завдяки тому, що світ не без добрих людей, найголовніші проблеми чорнобильців  удається вирішувати, а це не тільки матеріальні проблеми, а й душевні потреби.

         Одним з таких  людей є народний депутат України Володимир Кацуба.  Це добрий  друг, наставник, піклувальник  нашої організації,  людина, якій не байдужа доля тих, хто жертвуючи власним здоров’ям,  рятували світ від ядерної біди. Щороку від нього ми отримуємо увагу і турботу, приємні привітання та побажання. А цей рік став особливим і не тільки тому, що це 30-ті роковини, а ще й через те,  що 285  учасників ліквідації було особливо відзначено поважною і високою нагородою від депутата – орденом «Учасник ліквідації. Чорнобиль». Це надзвичайно необхідна  місія, що  особливо потрібна нашим героям, адже їм вкрай важливо розуміти, що їх пам’ятають, цінують та поважають. Ці нагороди будуть передаватись з покоління в покоління, як символ самопожертви, самовідданості і сили духу, приклад героїзму і мужності».

Рана Чорнобиля болітиме в серцях людей ще багато років.  Тому всім нам не можна забувати імена героїв та цієї сумної сторінки історії. Ця дата повинна стати Днем пам’яті, любові і єдності українського народу. Адже через атомне пекло, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, пройшли сотні ліквідаторів району – всі вони наші герої.

Александр Кацуба, Сергій Кацуба, Володимир Кацуба, Наталія Кацуба.

 

Ви маєте змогу ознайомитися з нашими підприємствами або  почитати новини