Колгосп «Світанок» пропонує м'ясо і молоко, як з села
груд 03
Колгосп «Світанок» пропонує м'ясо і молоко, як з села

Зовсім нещодавно Європейський союз відзначив знаком якості українське м'ясо і молоко. Процедура апробації продуктів зайняла майже рік.

Сьогодні фактично в кожній області країни виробляють м'ясо-молочні продукти. У 2014 році Україна успішно збільшила продаж вітчизняної продукції за кордон. Скажімо, у Харківській області колективне господарство «Світанок» практично вдвічі збільшило показники з виробництва молока, масла, вершків, телятини та свинини, за період 2014-2015.

12 вересня за угодою укладеною між Москвою, Києвом і Брюсселем, в Україні почала діяти тестова державна кампанія із впровадження зони вільної торгівлі України з ЄС. Таким чином, у країни з'явилася можливість реалізувати потенціал і розширити м'ясо-молочну промисловість. Про це, власне, свідчать цифрові результати і збільшення обсягів потужностей в сільськогосподарському секторі.

Повертаючись до колгоспу «Світанок», слід зазначити, що запущений у 2006 році комплекс є відгалуженням і напрямом розвитку багатовекторного сімейного холдингу Katsuba Corporation (засновник Володимир Кацуба). На сьогодні частина різнопрофільного проекту Кацуб передбачає подальшу зміну формату компанії під тваринництво. Для цього був розширений автопарк та збільшене поголів'я худоби.

Більше того, незабаром «Світанок» планує старт цікавого проекту забудови свинокомплексу, під кредит придбаного обладнання 6% річних з 30% первинним вкладом та оплатою перших відсотків тільки на наступний рік (речення потребує перебудови).

Передбачається використання закордонного обладнання, про це повідомив Олександр Кацуба – син засновника компанії і генеральний директор корпорації.