Як 30 осіб забезпечують всю Україну грошима
груд 04
Як 30 осіб забезпечують всю Україну грошима

Близько 40% всього ринку онлайн-мікрокредитування займає невелика фірма, яку обслуговують 30 осіб. Мова піде про те, як маленькій компанії вдалося перетворитися на великого гравця.

Сьогодні Credit365, заснований лише рік тому молодшим сином засновника Katsuba Corporation – Олександром Кацубою, володіє фактично половиною молодого ринку мікрокредитування. Відомо, що провайдер унікальних для України послуг, за короткий термін з 2013 по 2014 рік, заручився підтримкою тисяч і тисяч людей від 18 до 75. Популярність сервісу обґрунтована – кредит можна отримати протягом 15 хвилин, увага (!) без застав, поручителів і, головне, сидячи в кафе / вдома на дивані.

Головна умова – доступ до інтернету.

«З «Credit365» ви зберігаєте час, не витрачаючи його на ходіння по банках або ломбардам. Адже час – це єдине чим ми дійсно обмежені », – коментує Александр Кацуба.

Більш того, фінансовий стартап «Credit365», загалом, не конкурує з банками і ломбардами, оскільки там не дають у позику тисячу гривень. Унікальність проекту, як раз, полягає в тому, що кредити даються невеликі, для початку (є можливість збільшити позику до 7000 грн.). Проте, якщо клієнт бере позику, наприклад, вчетверте і з успіхом погасив попередні – то такий користувач автоматично отримує 15% знижку на таксу за послугу кредитування. завдяки новій різдвяній акції – «-40%», знижка збільшується на 1,5% за кожен наступний кредит. Таким чином є можливість самостійно збільшити особисту знижку до 40%.

Тепер стає цілком зрозуміло, як невелика компанія з 30 осіб стала великим гравцем на українському ринку мікрокредитування. Вигідні умови, якісна економія часу, невеликий відсоток за послугу, навіть з можливістю його зниження – ймовірно в цьому криється запорука успіху it-команди «Credit365» Александра Кацуби.

Зараз фірма переїжджає в новий великий офіс розміром у 500 квадратних метрів.

В планах у компанії
- Розширення, популяризація та подальший продаж проекту великим світовим інвесторам.

«Найголовніше – довіра до бренду. Неважливо, якщо навіть прибуток буде меншим, але для майбутніх інвесторів довіра до бренду», – зазначив Олександр Кацуба.