Кацуби відкривають «хвилеподібний» торговий центр у Харкові
груд 03
Кацуби відкривають «хвилеподібний» торговий центр у Харкові

Незважаючи на нестабільні процеси в політиці та економіці України, повсюдно продовжують відкриватися торгові центри, кав'ярні або заправки, як бруньки на початку весни.

Саме на цей період 2015 заплановане закінчення будівництва та старт грандіозного проекту ТЦ «Wave» в Харкові. Торговий дім з «хвилеподібною» назвою орієнтується на реалізацію всіх видів будматеріалів, аж до товарного бетону, якою займається, наприклад, мережа «Бетонікс» у складі холдингу Katsuba Corporation (сюди також входить ТЦ «Wave»). Цікаво, що сім'я Кацуб, яка інвестує в організацію комплексу, встановить на території першу американську повністю безконтактну мийку. Крім того, директорат компанії повністю відкривається для співпраці.

Довідка. Зведення комплексу почалося ще у 2007 році, проте роботи на будівельному майданчику були призупинені на певний час. Спочатку планувалося забудовувати територію нерухомістю під автосалон. але після моніторингу ситуації в економіці України та попиту на дане підприємство, з'ясувалося, що на сьогодні відсутній інтерес в автосалонах, оскільки у кризових 2007-2008 роках відбулося раптове зниження обсягів продажу у всіх виробничих сферах. Через два роки після зупинки будівництва, у 2009 році, зведення сучасної будівлі в центрі міста відновили.