Громадська діяльність

Активність холдингу Katsuba Corporation в рівній мірі відбивається на якості вироблених товарів і всебічному формуванні сприятливої атмосфери для розвитку районів Харківської області.

Цільовий помічник компанії – благодійний фонд «Майбутнє будуємо разом». Вектор громадської асоціації, заснованої головою Katsuba Corporation Володимиром Кацубою, – участь у життєдіяльності регіонів, де проживають співробітники мережі підприємств холдингу.

Активнiсть громадської діяльності Katsuba Corporation спрямована на впровадження конкретних дій заради глобальних змін.

Для цього фонд повсюдно вносить активи у процвітання громадської складової регіону. Надається підтримка культурі, заохочується талановита молодь, особлива увага приділяється медицині і освітній сфері. Фонд піклується про ветеранів та добробут ділянок, що належать громадам, у районах: шкільних дворів, дитячих майданчиків та рекреаційних зон.

Метою громадської діяльності Katsuba Corporation є не створення позитивного образу корпорації, а реалізацію конкретних дій заради глобальних змін.

Katsuba Corporation – патріотична організація, тому не тільки громадські, але і її промислові принципи спрямовані суто на інвестиції в український ринок.