Жінки - це гордість, краса та наша опора
бер 21
Жінки - це гордість, краса та наша опора

Народний депутат України Володимир Кацуба  завжди проявляє величезну увагу до усієї половини жіноцтва свого виборчого округу. Щиро переймається їх проблемами і потребами, повсякчас намагається підтримати та допомогти.

Впевнений у своїх переконаннях, що саме жінки - це гордість, краса й опора округу, рушійна і надійна запорука його життєдіяльності та процвітання, Володимир Кацуба не оминає можливості привітати  представниць прекрасної статі з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем, висловити вдячність і повагу за працелюбність, лагідність, мудрість та добро.

Цей рік також не став винятком. На урочистих заходах, приурочених Жіночому дню від імені Народного депутата України Володимира Кацуби лунали щирі  привітання та теплі побажання до свята.  А вже за звичною та багаторічною традицією суспільно активні представниці прекрасної статі округу отримали від Володимира Кацуби чудові солодкі подарунки – цукерки та квіти,  як прояв величезної поваги, турботи, любові  та надії,  що кожен прийдешній день вони зустрічатимуть з посмішкою, впевненістю та передчуттям свята. 

Александр Кацуба, Сергій Кацуба, Володимир Кацуба.

 

 

Вы маєте змогу ознайомитися з нашими підприємствами чи почитати новини