Із вдячністю за Перемогу
трав 18
Із вдячністю за Перемогу

Турбота про ветеранів  є частиною життя, головним обов’язком  та справою  честі  народного депутата України Володимира Кацуби.

Маючи глибоке переконання, що сивочолі герої мають постійно відчувати реальну турботу та конкретні справи, депутат  прикладає усіх зусиль, аби оточити їх піклуванням, теплом,  любов’ю та увагою, бо вони як ніхто чекають та сподівається на привітне слово. Протягом багатьох років ветерани округу на великі свята отримують від Володимира Кацуби щирі привітання. 

Найголовнішим і найсвятішим днем для ветеранів, звичайно, є День Перемоги. Це те свято, коли вшановується героїзм і мужність усіх, хто захистили честь, свободу і незалежність нашої Вітчизни. За ще однією багаторічною і доброю традицією, започаткованою депутатом,  у цьому році  учасники бойових дій та інваліди  війни  знову  напередодні свята отримали у подарунок продуктові набори.  Це  і товари  першого вжитку і ласощі, все, що стане в нагоді до святкового столу у кожному домі.  Приємно,  що ветерани  щиро радіють святковим подарункам, та ще більше тішаться тим, що не забуває депутат ані про свято, ані про них – сьогодні сивих, а тоді відважних і сильних духом бійців, котрі здобули мир для мільйонів людей. Та інакше і бути не могло, адже для Володимира Кацуби це дійсно важлива справа за покликом серця та душі. 

Але і  на цьому подарунки не завершились.  Під час робочої зустрічі з  головою  Дергачівської районної організації ветеранів України Миколою Бережним у ході розмови  останній  зазначив, що ветерани  дуже полюбляють читати  газету  «Слово ветерана», але, нажаль, не всі мають змогу передплатити видання. Тож, до свята, у якості подарунку, також було здійснено  річну передоплату газети для 112 членів ветеранської організації. 

         Глибина поваги депутата до ветеранів немає меж. Із подарунками він передав усім найтепліші слова вдячності, побажання міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років життя, тепла, людських стосунків, родинного затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим.

Александр Кацуба, Сергій Кацуба, Володимир Кацуба.

 

Ви маєте змогу ознайомитися з нашими підприємствами абопочитати новини