«За покликом серця…» . Володимир Кацуба
трав 16
«За покликом серця…» . Володимир Кацуба

Всі українці з трепетом чекають на свято  Світлого Христового Воскресіння, адже воно втілює у собі потужний заряд добра, нагадує  нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ та укріплює віру.

З давніх давен, Світлий Великдень святкується у кожній родині. Люди приводять до ладу домівки, готують смачні страви, печуть запашні паски та прикрашають писанки.        

Такі  ж важливі приготування йдуть і у храмах.  Для того,  щоб панувала надзвичайно урочиста  та довгоочікувана світла атмосфера, настоятелі намагаються оздобити кожний куточок храму Божого, внести красу та новизну. Так само було і на Дергачівщині, але, крім того, були і  інші важливі питання, що потребували сприяння та допомоги народного депутата Володимира Кацуби.  Як людина слова, він продовжує розпочаті справи у напрямку духовного розвитку регіону. Так, храм Різдва Пресвятої Богородиці, будівництво якого триває у с. Дворічний Кут, отримав будівельні матеріали – метал для покрівлі, що був обіцяний  депутатом під час його робочої поїздки.

Нещодавно відбулося і урочисте відкриття  новозбудованого храму імені Святого благовірного князя Олександра Невського у с. Токарівка.  Храм також приймав подарунки – це церковне панікадило та інші необхідні традиційні засоби освітлення.  Тож, духовний осередок  на свято Великодня зустрів вірян з охайним і гарним оздобленням. До речі,  з нагоди свята,  Володимир Кацуба вирішив виразити свою вдячність за святу працю і вкрай важливу справу духовенству.  Тому, користуючись нагодою, депутат передав вітання особисто кожному настоятелю усіх територіальних громад  району.

Будучи високоморальною і віруючою людиною, яка шанує та поважає народні традиції,  Володимир Кацуба  переконаний, що у жодній родині таке величне свято не може обійтись без традиційної паски на святковому  столі. Так як цей день знаменує любов до ближнього, несе у собі почуття  добра і милосердя, депутат вирішив, що ці вічні цінності повинні відчувати передусім ті, кому сьогодні нелегко – сироти, одинокі старенькі, інваліди, малозабезпечені. Кожну таку родину він щиро пригостив запашною  Великодньою паскою з надією, що вона принесе мир та благополуччя, щастя та здоров’я кожному. Розчулені господарі дякували за гостинець, зізнавались, що чекали його, адже звикли, що такі подарунки від народного депутата  повторюються з року в рік і вже стали доброю традицією. Переказували йому побажання здоров`я, наснаги і плідної роботи.

 Також, у цьому році святкову паску могли  отримати і мешканці, які йшли до храмів на службу в усіх населених пунктах району.  Загалом смак подарованого пасхального смаколика, мали змогу оцінити більше 30 тисяч жителів Дергачівщини.

Александр Кацуба, Сергій Кацуба, Володимир Кацуба.

 

Ви маєте змогу ознайомитися з нашими підприємствами абопочитати новини