Як сиві дніпрові води
мая 13
Як сиві дніпрові води

Як сиві дніпрові води, збігають роки. Журавлиними ключами відлітають у далекий вирій дні. А навкруги вирує вічне життя. Семидесята весна вітає всіх тих, хто пережив війну. Вітає і нагадує семидесятий раз про страхіття війни і наказує берегти мир.

В ці дні по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам'ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній.

У нашому місті відбулися заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, 70-ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та Дню Перемоги.

8 травня люботинці прийняли участь у Всеукраїнській акції «Голуб Пам’яті та Миру» до 70-тої річниці Перемоги. Акція відбулася за ініціативою депутатської групи «Відродження» Верховної ради України, до якої входить наш народний депутат Кацуба Володимир Михайлович. Працівники підприємств, установ, учні навчальних закладів міста мали змогу вшанувати героїв Другої Світової - написати на паперовому голубі імена своїх родичів, близьких, які брали участь у визволенні України. Всього у м. Люботині було підписано більше 1500 голубів з побажаннями миру та добра. Біля міської ради відбувся мітинг, в небо відпустили живих білих голубів – символ миру в Україні.

Правление хлодинга: Александр Кацуба, Серегй Кацуба, Владимир Кацуба.