Не словом, а ділом
груд 01
Не словом, а ділом

Не словом, а ділом

Володимир Кацуба, народний депутат України та засновник компанії Katsuba corporation, достатньо непублічна людина. Володимир Михайлович не часто з’являється в ефірах телеканалів та рідко дає інтерв’ю, проте прізвище Кацуб широко відоме на Харківщині завдяки конкретним справам, а саме благодійній діяльності.

Нещодавно Володимир Михайлович був присутній на відкритті  Храму Покрови Пресвятої Богородиці в селі  Польова. Варто відзначити, що Храм було повністю побудовано на кошти сім’ї Кацуб! І на відкриття Володимир Михайлович прийшов не з порожніми руками. Він подарував Храму церковний дзвін.  До цього в селі не було церкви і віруючі, що б  потрапити  на службу, повинні були ходити до  сусіднього села. Це  створювало великі складнощі  людям похилого віку, та  і молоді з маленькими дітьми було дуже незручно добиратися до церкви.

Декілька років назад про цю ситуацію дізнався Володимир Кацуба та дотримуючись високої церковної моралі та виступаючі за духовний розвиток регіону, на сімейній раді Кацуб було прийняте рішення допомогти в будівництві церкви. Про це  не оголошували  на кожному кроці, не ставили собі в досягнення, а просто повністю профінансували та організували будівництво Храму.

На сьогодні, Храм вже побудований, освячений   та відкритий  для всіх віруючих, за що мешканці села Польова  щиро вдячні Володимиру Михайловичу!

Александр Кацуба, Сергій Кацуба, Володимир Кацуба.

 

Вы можете ознакомится с нашими предприятиями или почитать новости